Şirket Profili

Teknolojinin her geçen gün geliştiği dünyamızda alanında uzman çalışanlarıyla en son teknoloji ürünlerini harmanlayarak kaliteli hizmetinden ödün vermeyerek bizi yansıtan binalara imza atmış bulunmaktayız.

Firmamız, başarılı referansları, uzman kadrosu,  şantiyelerinde çalışan eğitimli ve deneyimli personeli ile çağdaş mimari kavramları, giydirme cephe cam kombinasyonuyla çözen, özgün tasarımları uygulamayla hayata geçiren mühendislik, imalat, montaj ve pazarlama kuruluşudur.  Kapasite ve kalite koşullarını sürekli gelişen dünya standartları ile paralel yenileyen Alcon Alüminyum, alüminyum giydirme cephe, alüminyum doğrama, soğuk cephe kaplama, çelik konstrüksiyon ve çatı/ışıklık sistemleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Alcon Alüminyum’un müşterileri tarafından tercih edilmesindeki en önemli unsur müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensipleridir.

 

 

ALCON İLKELERİ;

•  Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz ürün ve hizmetlerde, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

•  Sektörde ilkleri gerçekleştirerek sürekli büyümek,

•  Bencillikten uzak “TAKIM” ruhunun hâkim olduğu bir çalışma ortamı sağlamak.

•  Yenilikleri takip edip planlı ve disiplinli çalışmak.

•  Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde “hep daha iyi olmak” prensibiyle hareket etmek.

•  Firmamızda üretimi ve montajı yapılan ürünler arasında;

 

Bizler, sektör içindeki değişim ve gelişmeleri yakından izleyerek, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda bütün güç ve kararlılığımızla 1989 yılından beri giydirme cephe, çelik yapı işleri, kapı ve pencere sistemleri alanında her kaliteli olma anlayışıyla bayrağımızı dalgalandırmaya devam edeceğiz.

 

Copyright © 2012 Alcon Alüminyum. All rights reserved.